Centrum Tance logo
DAP Team - Street Berries

DAP Team - Street Berries

(RP63618, taneční skupina, začátek: 3. 4. 2020, konec: 22. 6. 2020)

DAP Team Street Berries je uzavřená taneční skupina, do které jsou členové pečlivě vybírání profesionálními tanečníky a lektory Dance Academy Prague. Nábor do skupiny se koná 1x až 2x ročně dle nároků a potřeby choreografa/vedoucího skupiny. Street Berries je soutěžní složka Dance Academy Prague.  Důležité termíny: … (pokračování níže)

pondělí 06. 04. | 16:45
75 minut

HBO
HBO
4 170 Kč

3 965

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

DAP Team - Street Berries O kurzu

DAP Team Street Berries je uzavřená taneční skupina, do které jsou členové pečlivě vybírání profesionálními tanečníky a lektory Dance Academy Prague. Nábor do skupiny se koná 1x až 2x ročně dle nároků a potřeby choreografa/vedoucího skupiny. Street Berries je soutěžní složka Dance Academy Prague. 

Důležité termíny:

  • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: Pondělí 16:45-18:00 | Pátek 16:45-18:00
  • III. trimestr:  30. 3. 2020 - 24. 6. 2020
  • Termíny soutěží: o termínech soutěží budeme informovat

  • Velikonoční prázdniny / DAP Zavřeno: 9. 4. - 13. 4. 2020
  • Státní svátky / DAP Zavřeno: 1. 5. 2020 + 8. 5. 2020
  • DAP Závěrečná letní show: 25. 6. 2020

Bonus pro členy DAP teamu:

Každý člen DAP Teamu obdrží od svého lektora na začátku trimestru 3x volný vstup na DAP Openclass (dle svého výběru) ve formě kartiček. Tyto kartičky budou distribuovány z ruky lektora ve chvíli, kdy budou mít všichni členové týmu uhrazené školné. 

Platební podmínky:

  • při úhradě do 23. 3. 2020 - 4 170 Kč
  • při úhradě do 31. 3. 2020 - 4 270 Kč
  • při úhradě do 6. 4. 2020 - 4 370 Kč

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

HBO

HBO

Aneta HBO Prchalová je tanečnice JAD DC, lektorka a choreografka v různých tanečních skupinách např. Dance Academy Prague by Yemi A. D. Tanci se věnuje od dětství a byla součástí mnoha tanečních show, koncertů, videoklipů, ale i například i divadelního představení nebo reklam. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Její…

Více na profilu lektora