Centrum Tance
Commercial dance: Mírně pokročilí

Commercial dance: Mírně pokročilí

(RP65483, pravidelná výuka, začátek: 10. 1. 2020, konec: 27. 3. 2020)

Budeme tančit naplno!Taneční lekce, kde se kromě tvorby "tanečního videoklipu" v přeneseném smyslu, budeme věnovat také výrazu, který je neméně důležitý. Doporučujeme všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě, kde show must go on! Commercial dance je tanec inspirovaný současným hudebním světem a tancem, který můžeme vidět ve… (pokračování níže)

pátek 24. 01. | 18:30
60 minut

Matt Pardus
Matt Pardus
1 990 Kč

1 660

Commercial dance: Mírně pokročilí O kurzu

Commercial dance

Budeme tančit naplno!
Taneční lekce, kde se kromě tvorby "tanečního videoklipu" v přeneseném smyslu, budeme věnovat také výrazu, který je neméně důležitý.

Doporučujeme všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě, kde show must go on!

Commercial dance je tanec inspirovaný současným hudebním světem a tancem, který můžeme vidět ve videoklipech umělců jako je Beyoncé, Usher, Lady Gaga či Janet Jackson. Jde o kombinaci street dance, Hip-Hopu, R’n’B, ale i výrazového tance. V těchto hodinách je třeba nebát se uvolnit se, projevit svou osobnost, sex-appeal či váš smysl pro humor.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Matt Pardus

Matt Pardus

Matěj Jan Pardus (uměleckým jménem Matt Pardus) v Centru Tance vyučoval přes 10 let. Aktuálně žije již druhým rokem v Londýně. Již v Praze se věnoval jak tanci, tak i zpěvu a hudbě. V Londýně se tanečně hlavně vzdělává a má občasné lekce, workshopy a vystupuje. V posledních měsících spoluracoval s lidmi a klienty jako např. Kanye West, Selena…

Více na profilu lektora