Centrum Tance
Začíná 22. 03. 2020
Make your shape

Make your shape

(RP66314, otevřená lekce, začátek: 22. 3. 2020, konec: 22. 3. 2020)

Make your shape je koncept, kde úžasným, zábavným a efektivním způsobem spojíte tanec s fitness. V úvodu vytvoříte choreografii z velmi jednoduchých tanečních prvků (street dance, house) pro zahřátí svalů celého těla. V rámci lekce se zaměříte na tvarování postavy, zbavení se případných nadbytečných kilogramů, rýsování a… (pokračování níže)

neděle 22. 03. | 20:00
60 minut

Martina Panochová
Martina Panochová

200

Make your shape O kurzu

Make your shape

Make your shape je koncept, kde úžasným, zábavným a efektivním způsobem spojíte tanec s fitness. V úvodu vytvoříte choreografii z velmi jednoduchých tanečních prvků (street dance, house) pro zahřátí svalů celého těla. V rámci lekce se zaměříte na tvarování postavy, zbavení se případných nadbytečných kilogramů, rýsování a zpevnění svalů i jejich dostatečné protažení. 

Koncept:

  • Rozehřátí pomocí taneční choreografie
  • Zpevnění a posilování těla
  • Důkladný stretching

Z lekcí si odnesete velmi pozitivní náladu a výborný pocit z toho, že jste udělali něco pro své tělo. Při pravidelné účasti se dostaví viditelné výsledky a spokojenost s vaší postavou. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora