Centrum Tance logo
Začíná 25. 08. 2020
Pop dance

Pop dance

(RP68667, workshop dance academy, začátek: 25. 8. 2020, konec: 25. 8. 2020)

POP dance jsou originální choreografie převážně ve stylu MTV dance, K-POP a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance.  Co je K-POP? K-POP je jihokorejská popová hudba, která s sebou nese nejen up-beat hudbu, ale i zábavné či komplexní choreografie s velmi unikátními music videi. V nynější době je tento… (pokračování níže)

úterý 25. 08. | 18:30
90 minut

Denis
Denis

290 Kč

Pop dance O kurzu

POP dance

POP dance jsou originální choreografie převážně ve stylu MTV dance, K-POP a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance. 

Co je K-POP?

K-POP je jihokorejská popová hudba, která s sebou nese nejen up-beat hudbu, ale i zábavné či komplexní choreografie s velmi unikátními music videi. V nynější době je tento styl hudby velice populární a čím dál více se rozrůstá. Mezi nejznámější interprety patří například skupiny: BTS, Blackpink, Twice, Exo, PSY a mnoho dalších.

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Denis

Denis

Na POP dance lekcích bude Denis učit své originální choreografie na tento hudební žánr a to převážně ve stylu MTV dance a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance.  Denis je členkou taneční skupiny Oh My Girls, která od roku 2012 nasbírala mnoho úspěchů. Největším úspěchem je celosvětová soutěž K-pop World Festival 2012 v…

Více na profilu lektora