Centrum Tance logo
Začíná 09. 12. 2020
POP dance

POP dance

(RP70663, dap 10 people class, začátek: 9. 12. 2020, konec: 9. 12. 2020)

Na POP lekcích bude Denis učit své originální choreografie na tento hudební žánr a to převážně ve stylu MTV dance a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance, K-POP.  Denis je členkou taneční skupiny Oh My Girls, která od roku 2012 nasbírala mnoho úspěchů. Největším úspěchem je celosvětová soutěž K-pop… (pokračování níže)

středa 09. 12. | 19:00
60 minut

Denise
Denise

200 Kč

POP dance O kurzu

Na POP lekcích bude Denis učit své originální choreografie na tento hudební žánr a to převážně ve stylu MTV dance a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance, K-POP. 

Denis je členkou taneční skupiny Oh My Girls, která od roku 2012 nasbírala mnoho úspěchů. Největším úspěchem je celosvětová soutěž K-pop World Festival 2012 v Jižní Koreji, kde skupina vyhrála nejvyšší možnou cenu festivalu  Grand Prize v kategorii performance. Dále 2. místo na Mistrovství Evropy v soutěži K-pop Cover Dance ve Vídni. V roce 2015 vystupovaly jako předskokani populárním K-POP skupinám Red velvet a Shinee na prvním K-popovém koncertě v Praze.

POP dance

POP dance jsou originální choreografie převážně ve stylu MTV dance, K-POP a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance. 

Co je K-POP?

K-POP je jihokorejská popová hudba, která s sebou nese nejen up-beat hudbu, ale i zábavné či komplexní choreografie s velmi unikátními music videi. V nynější době je tento styl hudby velice populární a čím dál více se rozrůstá. Mezi nejznámější interprety patří například skupiny: BTS, Blackpink, Twice, Exo, PSY a mnoho dalších.

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Denise

Denise

Na POP dance lekcích bude Denis učit své originální choreografie na tento hudební žánr a to převážně ve stylu MTV dance a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance.  Denis je členkou taneční skupiny Oh My Girls, která od roku 2012 nasbírala mnoho úspěchů. Největším úspěchem je celosvětová soutěž K-pop World Festival 2012 v…

Více na profilu lektora