Centrum Tance logo
Skupina DOPE BEAT

Skupina DOPE BEAT

(RP71097, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2020, konec: 24. 6. 2021)

Taneční skupina Martiny Panochové. Skupina je uzavřená a nelze v ní nahrazovat zameškané lekce. Členy týmu pečlivě vybrala lektorka náborem. Martina Panochová je instruktorka fitness, skvělá učitelka s vysokoškolským diplomem, která má široký záběr tanečních i fitness stylů od street dance, dancehallu, shuffle dance, twerku až… (pokračování níže)

čtvrtek 13. 05. | 20:00
90 minut

Martina Panochová
Martina Panochová
3 490 Kč

1 745 Kč

Skupina DOPE BEAT O kurzu

Taneční skupina Martiny Panochové. Skupina je uzavřená a nelze v ní nahrazovat zameškané lekce. Členy týmu pečlivě vybrala lektorka náborem.

Martina Panochová je instruktorka fitness, skvělá učitelka s vysokoškolským diplomem, která má široký záběr tanečních i fitness stylů od street dance, dancehallu, shuffle dance, twerku až po kruhový tréninka a bodyforming. Nebojí se žádných výzev, je výborná performeka a moderátorka. Je empatická, přátelská a ví, co je legrace a co už je potřeba brát vážně.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora