Centrum Tance logo
DAP team - Biskidz

DAP team - Biskidz

(RP72990, taneční skupina, 2x týdně: pondělí 17:30 | středa 17:15)

DAP team Biskidz se zaměřuje hlavně na rozvoj tanečníka v pohybu jako takovém a také porozumění street dance. Složka by se měla věnovat hlavně hip hopu a locku plus základům dalších stylů. Také se bude soustředit na rozvoj tanečníka jako osobnosti. DAP team Biskidz je uzavřenou taneční skupinou, do které jsou členové pečlivě… (pokračování níže)

pondělí 18. 01. | 17:30
75 minut

Adamson
Adamson
4 370 Kč

3 700 Kč

DAP team - Biskidz O kurzu

DAP team Biskidz se zaměřuje hlavně na rozvoj tanečníka v pohybu jako takovém a také porozumění street dance. Složka by se měla věnovat hlavně hip hopu a locku plus základům dalších stylů. Také se bude soustředit na rozvoj tanečníka jako osobnosti.

DAP team Biskidz je uzavřenou taneční skupinou, do které jsou členové pečlivě vybírání profesionálními tanečníky a lektory Dance Academy Prague. Nábor do skupiny se koná 1x až 2x ročně dle nároků a potřeby choreografa/vedoucího skupiny. Biskidz je soutěžní složka Dance Academy Prague. 

Kategorie: 15+ let

Důležité termíny:

 • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: pondělí 17:30  |  středa 17:15
 • distanční výuka se koná online přes aplikaci ZOOM, kde jsou tréninky uzpůsobené a zaměřené na:
  • technika, bez které se žádný tanečník neobejde 
  • úkoly rozvíjející kreativitu, výzvy, individuální konzultace, hodnocení zaslaných videoprací
  • vazby a choreografie na malém prostoru, freestyle
  • stretching, protažení celého těla a zvětšení rozsahů, flexibilita
  • workout, posilování celého těla

Platební podmínky:

 • při úhradě do 24. 12. 2020 - 3 990 Kč (online provoz v lednu, proto ponechána vánoční cena od Ježíška)
 • při úhradě do 11. 1. 2021 - 4 370 Kč

Kompletní informace pro členy Dance Academy Prague by Yemi A. D.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Adamson

Adamson

Tancuji od svých 9 let. Studoval jsem na Konzervatoři Praha. Během studia jsem se věnoval i streetovým stylům, které mi učarovaly a staly se mojí srdcovkou. Můj hlavní styl je hip hop a vedlejší locking. Také se věnuji freestylu a ním jsou spojené battly, na které se teď snažím soustředit.

Více na profilu lektora