Centrum Tance logo
Začíná 02. 08. 2021
2x workshop Alex The Cage + Battle

2x workshop Alex The Cage + Battle

(RP74027, workshop dance academy, Workshop: PO 2. + ÚT 3. 8. + Battle: PO 2. 8. )

Alex the Cage je belgický hiphopový tanečník a choreograf, který je celosvětově uznávaný pro svůj osobitý styl, který oslovil tisíce tanečníků, floorworks, muzikalitu i taneční charakter. Má nespočet úspěchů v battlech a odučil více jak 200 workshopů po celém světě. Momentálně rozděluje svoji pozornost mezi "the tremplin hiphop"… (pokračování níže)

pondělí 02. 08. | 16:00
90 minut

Alex the Cage
Alex the Cage

700 Kč
(30 EUR)

2x workshop Alex The Cage + Battle O kurzu

Alex the Cage je belgický hiphopový tanečník a choreograf, který je celosvětově uznávaný pro svůj osobitý styl, který oslovil tisíce tanečníků, floorworks, muzikalitu i taneční charakter. Má nespočet úspěchů v battlech a odučil více jak 200 workshopů po celém světě. Momentálně rozděluje svoji pozornost mezi "the tremplin hiphop", což je tří letý pilotní projekt, který dává hiphopovým tanečníkům a choreografům nástroje k tomu, aby mohli svoje umění uplatnit na velkých podiích, a své studenty z celého světa, které učí svou vizi hiphopu.

Videoukázky:
Facebook Alex the Cage
The best of Alex the Cage - Youtube
Summer Dance Forever 2019

Termíny:
2. 8. 2021, 16:00-17:30 WS
2. 8. 2021, 19:30-22:00 Battle
3. 8. 2021, 16:00-17:30 WS

Cena: 
700 Kč do 18. 6. 2021
750 Kč do 30. 6. 2021
800 Kč do 25. 7. 2021

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Alex the Cage

Alex the Cage

Je belgický hiphopový tanečník a choreograf, který je celosvětově uznávaný pro svůj osobitý styl, který oslovil tisíce tanečníků, floorworks, muzikalitu i taneční charakter. Má nespočet úspěchů v battlech a odučil více jak 200 workshopů po celém světě. Momentálně rozděluje svoji pozornost mezi "the tremplin hiphop", což je tří letý pilotní projekt…

Více na profilu lektora