Centrum Tance logo
Začíná 06. 10. 2021
POP dance

POP dance

(RP74636, dap kurz, začátek: 6. 10. 2021, konec: 8. 12. 2021)

POP dance jsou originální choreografie převážně ve stylu MTV dance, K-POP a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance.  Co je K-POP? K-POP je jihokorejská popová hudba, která s sebou nese nejen up-beat hudbu, ale i zábavné či komplexní choreografie s velmi unikátními music videi. V nynější době je tento… (pokračování níže)

středa 06. 10. | 19:00
60 minut

Denise
Denise

1 950 Kč

POP dance O kurzu

POP dance

POP dance jsou originální choreografie převážně ve stylu MTV dance, K-POP a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance. 

Co je K-POP?

K-POP je jihokorejská popová hudba, která s sebou nese nejen up-beat hudbu, ale i zábavné či komplexní choreografie s velmi unikátními music videi. V nynější době je tento styl hudby velice populární a čím dál více se rozrůstá. Mezi nejznámější interprety patří například skupiny: BTS, Blackpink, Twice, Exo, PSY a mnoho dalších.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Denise

Denise

Na POP dance lekcích bude Denis učit své originální choreografie na tento hudební žánr a to převážně ve stylu MTV dance a někdy také v jiných stylech jako je například contemporary dance.  Denis je členkou taneční skupiny Oh My Girls, která od roku 2012 nasbírala mnoho úspěchů. Největším úspěchem je celosvětová soutěž K-pop World Festival 2012 v…

Více na profilu lektora