Centrum Tance logo
Začíná 07. 10. 2021
Vogue

Vogue

(RP74638, dap kurz, začátek: 7. 10. 2021, konec: 9. 12. 2021)

Vysoce stylizovaný styl na pomezí tance, performance a módní přehlídky, který se v počátcích inspiroval u póz z obálek časopisu Vogue i z prastarých egyptských hieroglyfů, postupně rozšířil dál.  Na lekci budeme vždy začínat úplnými základy, které budeme postupně zapojovat do choreografii a taky freestylovat.

čtvrtek 07. 10. | 20:00
60 minut

Naya
Naya

2 070 Kč

Vogue O kurzu

Vysoce stylizovaný styl na pomezí tance, performance a módní přehlídky, který se v počátcích inspiroval u póz z obálek časopisu Vogue i z prastarých egyptských hieroglyfů, postupně rozšířil dál. 

Na lekci budeme vždy začínat úplnými základy, které budeme postupně zapojovat do choreografii a taky freestylovat.

Vogue

Wacking & Vogue

Oba jsou to taneční styly určené především pro něžnější pohlaví, takže si pánové, stejně jako např. u dancehallu, určitě přijdou na své. Wacking se vyznačuje přehnaně ženskými pohyby, ale je zároveň ladný a uhlazený. U vogueingu tanečnice v podstatě představují fotomodelky. Tento taneční styl zpopularizovala Madonna svým videoklipem k písni Vogue.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Naya

Naya

S Nayou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New…

Více na profilu lektora