Centrum Tance logo
Dancehall

Dancehall

(RP77420, dap kurz, začátek: 25. 4. 2022, konec: 27. 6. 2022)

Každá lekce má 60 minut a naučíte se nejen tančit dancehall, ale také se dozvíte co to je a seznámíte se celkově s jamajskou kulturou, protože Klárka ji nejednou navštívila.Stručně si pojďme dancehall představit.Dancehall je styl plný akce, vyzývavosti, temperamentu, původem z Jamajky. Jeho název definovalo pro něj typické místo… (pokračování níže)

pondělí 27. 06. | 19:00
60 minut

Klárka
Klárka
2 600 Kč

260 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Dancehall O kurzu

Každá lekce má 60 minut a naučíte se nejen tančit dancehall, ale také se dozvíte co to je a seznámíte se celkově s jamajskou kulturou, protože Klárka ji nejednou navštívila.Stručně si pojďme dancehall představit.Dancehall je styl plný akce, vyzývavosti, temperamentu, původem z Jamajky. Jeho název definovalo pro něj typické místo – velké taneční haly. Vychází z reggae, ale od 70. let ušel kus vlastní cesty a začal využívat více moderních prvků – rychlejší tempo, elektronickou hudbu a výraznější beaty. Hudba, do které se tančí, je provokativní, sebevědomá, smyslná a energická. Pokud vybalíte pohyby Dancehall v klubu, určitě si vysloužíte hodně zvídavých pohledů. Tomuto stylu dominují ženy a mezi ženami černošky. Ale i my Evropané dokážeme pořádně rozhýbat boky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Klárka

Klárka

S Klárkou se můžete podrobně seznámit v tomto videorozhovoru. Jejím cílem je předávat především pozitivní energii, která z jamajské hudby a tance Dancehall proudí, a to nejen pokročilým tanečníkům, ale i naprostým začátečníkům. Klára se s tancem seznámila ve 13 letech a prošla několika tanečními skupinami. V současnosti vede hodiny v několika…

Více na profilu lektora