Centrum Tance logo
Začíná 27. 09. 2022
Street dance

Street dance

(RP79270, otevřená lekce, začátek: 27. 9. 2022, konec: 27. 9. 2022)

Radost z tance ve spojení různých stylů street dance! Lekce jsou určeny zejména začátečníkům všech věkových kategorií, ale vítání jsou i tanečníci, kteří mají zkušenost. Na lekcích se zahřejeme jednoduchými tanečními kroky, protáhneme se a naučíme se krátkou choreografii. Cílem je pobavit se, uvolnit a odhodit strach.

úterý 27. 09. | 17:15
60 minut

Martina Kalousková
Martina Kalousková

190 Kč

Street dance O kurzu

Radost z tance ve spojení různých stylů street dance! Lekce jsou určeny zejména začátečníkům všech věkových kategorií, ale vítání jsou i tanečníci, kteří mají zkušenost.

Na lekcích se zahřejeme jednoduchými tanečními kroky, protáhneme se a naučíme se krátkou choreografii. Cílem je pobavit se, uvolnit a odhodit strach.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Martina Kalousková

Martina Kalousková

Tancuje snad od doby, kdy začala chodit, protože maminka tehdy měla vlastní taneční skupinu. Nicméně začínala jako sportovní a moderní gymnastka a až pak přišel taneční kroužek pod Domem dětí a mládeže v Přerově. Následovala taneční škola Hit, poté Crazy Dance, jedna z prvních skupin na české hip hopové scéně, a byla taky u počátků úspěšné skupiny…

Více na profilu lektora