Centrum Tance
Začíná 28. 02. 2020
Capoeira: Začátečníci

Capoeira: Začátečníci

(SP66539, otevřená lekce, začátek: 28. 2. 2020, konec: 28. 2. 2020)

Capoeira je bojový tanec a pochází z Brazilie, ale její kořeny jsou africké. Otroci nacvičovali sebeobranu, která navenek vypadala jako tanec. Capoeira je propojena s jedinečnou hudbou, prvky akrobacie a proto patří jak mezi bojové sporty, tak je i tanečním stylem. S capoeirou nacvičíte rovnováhu těla, protáhnete svaly,… (pokračování níže)

pátek 28. 02. | 18:00
60 minut

Linda
Linda

200

Capoeira: Začátečníci O kurzu

Capoeira

Capoeira je bojový tanec a pochází z Brazilie, ale její kořeny jsou africké. Otroci nacvičovali sebeobranu, která navenek vypadala jako tanec. Capoeira je propojena s jedinečnou hudbou, prvky akrobacie a proto patří jak mezi bojové sporty, tak je i tanečním stylem.

S capoeirou nacvičíte rovnováhu těla, protáhnete svaly, zdokonalíte kontrolu nad vlastním tělem a svou muzikalitu, zapotíte se a hlavně si užijete skvělou hodinu plnou energie. Capoeira je pro každého ta správná volba!

Co s sebou?

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, vodu a cvičíme na boso nebo v měkkých botách. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Linda

Linda

Pohyb je skvělým způsobem realizace sama sebe, načerpání energie a zkrátka nejlepším způsobem trávení volného času. Mne nejvíce oslovil tanec! Začala jsem se street dance a hiphopem a trošku contemporary, později jsem se zamilovala do salsy, bachaty a kizomby. Vedle tance jsem se našla v capoeiře, s kterou jsem začala na studiích ve Švédsku.…

Více na profilu lektora