<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 29. 04. 2019
Perfect Body

event pondělí 29. 04. | 20:00
60 minut

Wendy Špačková
Wendy Špačková

140

Perfect Body

O kurzu

 

 

Perfect Body

Mít krásnou postavu - to už není jen sen! 
Čeká vás 60 minut efektivního cvičení pro posílení a formování postavy. Zaměříme se hlavně na problémové partie (bříško, boky, stehna, zadek,  paže,..)
Při pravidelném cvičení zaručuji viditelný výsledek, dobrou náladu a spoustu energie!

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Wendy Špačková

Wendy Špačková

Vzkaz pro klienty Chcete umět tančit street dance, chcete se dostat do světa moderního tancování? Lekce street dance femme s Wendy jsou přesně to, co hledáte. Naučíte se street dance od úplných základů po profesionální provedení. Motto: Kdo chce jít s dobou, tančí Femme :-D Současné styly street dance femme, hip hop, house dance, wackin',…

Více na profilu lektora