<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 21. 03. 2019
Cardio and flexi

event čtvrtek 21. 03. | 10:15
60 minut

Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

140

Cardio and flexi

Cardio and flexi

Lekce Cardio and flexi je naprosto ideální kombinací.

V první části hodiny (cca 20 min.) se pořádně rozehřejeme cardio cvičením a začneme spalovat tuky.
Poté budeme efektivně protahovat a zpevňovat tělo. Cílem je celkové zlepšení mobility, protažení všech zkrácených svalů a zvýšení rozsahu do maximální možné úrovně.

Chcete se naučit provaz, placku, rozštěp, mosty a spoustu dalšího? Nebojte se strečinku a protahování, nečekají vás žádné drastické metody a nudit se rozhodně nebudete! 

Lekce jsou vhodné úplně pro všechny! Ocení také ti, kteří mají sedavé zaměstnání a touží po protažení či zlepšení držení těla. Cvičení je též vhodný doplněk k lekcím pole dance. 
Na vaší současné ohebnosti nezáleží, každý cvičí dle své fyzické kondice a zdravotního stavu. Posílíte a protáhnete celé tělo, zlepšíte fyzičku a ohebnost. Váš sen se stane skutečností. Budete flexibilní! Poznejte nový (fyzicky hmatatelný) rozměr tohoto často avizovaného slova. 

K nám protahování poslouží také pomůcky jako např. jóga bloky, míčky, apod.

 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlný oděv umožňující volný pohyb - tepláky/legíny, triko, popř. mikinu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci rozvíjet svůj potenciál a objevovat vlastní hranice.…

Více na profilu lektora