Centrum Tance logo
Začíná 04. 08. 2020
Fit dance Open Air

Fit dance Open Air

(UB69361, otevřená lekce, začátek: 4. 8. 2020, konec: 4. 8. 2020)

Tančit pod širým nebem má své specifické kouzlo! Pojďte to se mnou zkusit :) KDY: každé úterý 18:00 - 19:00.V případě, že by venku pršelo, budeme přihlášené informovat SMS, že se lekce ruší. Jinak cvičíme za každého počasí :-). KDE: Dvůr v areálu Základní školy Brno Pastvinyadresa: Pastviny 70, 624 00 Brno-Komín. K našemu… (pokračování níže)

úterý 04. 08. | 18:00
60 minut

Hana Vereščáková
Hana Vereščáková

100 Kč

Fit dance Open Air O kurzu

Tančit pod širým nebem má své specifické kouzlo! Pojďte to se mnou zkusit :)

KDY: každé úterý 18:00 - 19:00.
V případě, že by venku pršelo, budeme přihlášené informovat SMS, že se lekce ruší. Jinak cvičíme za každého počasí :-).


KDE: Dvůr v areálu Základní školy Brno Pastviny
adresa: Pastviny 70, 624 00 Brno-Komín
K našemu tanečnímu dvorku budeme chodit boční brankou. K té se dostanete přímo ze školního parkoviště, které je vpravo od hlavního vstupu do školy.
Jak napovídá slovo "dvůr", povrch tvoří betonové dlaždice, jaké tradičně na školních dvorech bývají. Je to venkovní prostor, takže můžete samozřejmě cvičit v jakkoli znečištěné obuvi. Prostor je veliký a ačkoli se jedná o areál školy, nebudeme během cvičení koukat do školní budovy, ale hezky do zeleně :-) K dispozici budeme mít pouze toalety. Šatny a sprchy bohužel vedení školy vzhledem k situaci, jaká je teď ve škole po koronavirové krizi, nemůže poskytnout. 

DOSTUPNOST:
Parkování je možné zdarma vedle školy na školním parkovišti (nachází se vpravo od hlavního vstupu do školy).
MHD dostupnost je velice dobrá. Zastávky MHD nejsou, pravda, hned u budovy, jak tomu bylo na Václavské, ale je to z nich kousek. Aspoň se chůzí trochu rozpohybujeme.
- šalina 1, 3 a 11 (zastávka Svratecká) + cca 10 min pěšky
- trolejbus 30 a 36 (zastávka Podveská) + cca 6 min pěšky
- autobus 84/44 a 67 (zastávka Hlavní) + cca 8 min pěšky

Ještě připomínám, že přihlašování a platba za lekci probíhá přes Centrum Tance :-). Nezapomeňte se přihlásit.

Těším se na Vás :)

Vaše lektorka Hanka Vereščáková

!! Na tuto Open Air lekci nelze uplatnit Multisport ani Active pass karta ! Děkujeme za pochopení.

Fit dance

Fit Dance je taneční zábavný fitness program. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice lekci maximálně užila a odešla s dobrou náladou.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudbu, indickou hudbu, apod. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Každá lekce působí jako taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze a ještě propotíte spoďáry. Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Hana Vereščáková

Hana Vereščáková

O mně v kostce Úžasné je sedět a poslouchat nádhernou hudbu. Ale ještě úžasnější je na nádhernou hudbu tančit. A nezáleží na tom, zda se jedná o hudbu klasickou, latinsko-americkou, lidovou cimbálovou nebo moderní elektronickou. Musí vás to pohltit a rezonovat v každé vaší buňce. A tak to mám já s tancem. Tanec je pro mě životní nutnost. Nabíjí…

Více na profilu lektora