Centrum Tance logo
Začíná 02. 11. 2020
Total body workout

Total body workout

(UB72682, otevřená lekce, začátek: 2. 11. 2020, konec: 2. 11. 2020)

Komplexní trénink, který zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje vytrvalost, formuje postavu, zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. Trénink je zaměřený na rovnoměrné formování a posilování celé postavy. Pomáhá vymodelovat pěkné křivky, zajistit správné držení těla a shodit přebytečné kilogramy. Posílíte horní i dolní část těla… (pokračování níže)

pondělí 02. 11. | 19:00
60 minut

Lucie Mokrá
Lucie Mokrá

150 Kč

Total body workout O kurzu

Total body workout

Komplexní trénink, který zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje vytrvalost, formuje postavu, zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. Trénink je zaměřený na rovnoměrné formování a posilování celé postavy. Pomáhá vymodelovat pěkné křivky, zajistit správné držení těla a shodit přebytečné kilogramy.
Posílíte horní i dolní část těla s pomocí vlastní váhy i moderních cvičebních pomůcek.

Během hodinového cvičení absolvujete aerobní rozcvičku, posilovací část s důrazem na korektní provedení cviků a na závěr svaly uvolníte a protáhnete. Cílem lekce je procvičit celé tělo a zároveň udržet tepovou frekvenci tak, aby tělo začalo spalovat nejen cukry, ale i tuky. Po správně navoleném programu odcházíte s dobrým pocitem, že jste pro sebe něco udělali a zároveň díky tomuto intenzivního tréninku na sebe výsledky nenechají dlouho čekat.

Vhodné pro muže i ženy. 

Při pravidelném cvičení je patrný viditelný výsledek a jako vedlejší efekt lepší nálada a plno energie!

 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Mokrá

Lucie Mokrá

Moje motto: "Nikdy nepromarni šanci zatančit si".   O mně Tanec a hudba tvoří nedílnou část mého života. Už od školky jsem byla členkou různých tanečních skupin různých stylů. Ke streetu jako takovému jsem se dostala před několika lety, když jsem během mého pobytu v Ženevě měla možnost poznat jednoho nadaného, místního významného tanečníka. Po…

Více na profilu lektora