Centrum Tance logo
Fit dance: začátečníci a výše

Fit dance: začátečníci a výše

(UB77625, pravidelný kurz, začátek: 5. 4. 2022, konec: 28. 6. 2022)

Jak už říká samotný název „Fit dance“ - je to nekonečná nálož tance ve spojení s posilováním a zapojením všech možných, ale i nemožných svalů a částí těla. Jde o způsob formování postavy na energickou hudbu, která zvedne ze židle snad každého. Hodina je díky různorodosti krokových variací a tanečních stylů velice pestrá a… (pokračování níže)

úterý 24. 05. | 17:00
60 minut

Pavlína Brabcová
Pavlína Brabcová
1 890 Kč

873 Kč

Fit dance: začátečníci a výše O kurzu

Jak už říká samotný název „Fit dance“ - je to nekonečná nálož tance ve spojení s posilováním a zapojením všech možných, ale i nemožných svalů a částí těla.

Jde o způsob formování postavy na energickou hudbu, která zvedne ze židle snad každého.

Hodina je díky různorodosti krokových variací a tanečních stylů velice pestrá a rozmanitá. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudbu, indickou hudbu, apod. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou.
Chceme přeci spojit příjemné s užitečným, a přesně o tom je Fit dance.

Není důležité, na jaké úrovni tanec ovládáme a jak při tom vypadáme, ale jak se u toho cítíme.
Proto doufám, že stejně jako mně, tak i Vám budou hodiny Fit dance přinášet radost na duši, úsměv na tváři a jako bonus parádně propocené oblečení.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Pavlína Brabcová

Pavlína Brabcová

O mně v kostce Jmenuji se Pavlína a tanec, hudba a vášeň k pohybu mě provází celým životem. Díky závodnímu plavání a později i z lektorování plaveckých tréninků, mám spoustu zkušeností v oblasti sportu.  Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně V roce 2016 jsem byla členkou taneční skupiny T.A.Š.K.A., která se…

Více na profilu lektora