Centrum Tance logo
Fit dance: začátečníci a výše

Fit dance: začátečníci a výše

(UB78640, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2022, konec: 14. 12. 2022)

Fit dance je taneční fitness program, při kterém si vyzkoušíte nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino kroky, reggae a moderní hudbu. Občas si zkusíte třeba i trochu tance výrazového. Lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku - během lekce si zatančíte několik choreografií, kde se pravidelně… (pokračování níže)

středa 05. 10. | 18:00
60 minut

Hana Vereščáková
Hana Vereščáková
1 890 Kč

1 600 Kč

Fit dance: začátečníci a výše O kurzu

Fit dance je taneční fitness program, při kterém si vyzkoušíte nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino kroky, reggae a moderní hudbu. Občas si zkusíte třeba i trochu tance výrazového.

Lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku - během lekce si zatančíte několik choreografií, kde se pravidelně střídají rychlé sestavy s pomalými. Dochází tak k optimálnímu spalování kalorií, efektivnímu formování celého těla a postupnému zlepšování fyzické kondice.

Každá lekce působí jako taneční droga. Při cvičení vyplavíte endorfiny a z lekce odcházíte s dobrou náladou a skvělou hudbou, která Vám ještě dlouho zní v uších. Přijďte se odreagovat! Přijďte se vyřádit!

Videoukázka: 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Na lekci doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, legíny, kraťasy apod. Jako obuv zvolte nejlépe sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Určitě si nezapomeňte vzít dostatek vody a také ručník, protože se při lekci pořádně zapotíte.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Hana Vereščáková

Hana Vereščáková

Úžasné je sedět a poslouchat nádhernou hudbu. Ale ještě úžasnější je na nádhernou hudbu tančit. A nezáleží na tom, zda se jedná o hudbu klasickou, latinsko-americkou, operní, lidovou nebo elektronickou. Musí vás to pohltit a rezonovat v každé vaší buňce! Tanec je pro mě vášeň, zdravá závislost, životní nutnost. Tanec mě nabíjí fyzicky i psychicky…

Více na profilu lektora