<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 17. 03. 2018
LATINISSIMO PARTY

event sobota 17. 03. | 15:00
120 minut

Vrajim
Vrajim

350

LATINISSIMO PARTY

O kurzu

Pojďte rozvlnit boky, užít si parádní pohodu a radost z pohybu. Mexický krasavec Vrajim přijíždí do Centra Tance, aby představil svůj úspěšný program latinissimo fitness. Těšte se na vášnivé latino rytmy, skvělou atmosféru a příliv endorfinů v nekonečné extázi.

Lektor Vrajim k sobě bude mít dva hosty, kteří vás rozhodně po celou dobu budou povzbuzovat při tanci a cvičení.

Lektor a pozvaní hosté:

  • Vrajim Gandhi (Mexiko)
  • Tanya (Rusko)
  • Dava (ČR)

Fit dance

Fit Dance je taneční zábavný fitness program. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice lekci maximálně užila a odešla s dobrou náladou.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudbu, indickou hudbu, apod. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Každá lekce působí jako taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze a ještě propotíte spoďáry. Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vrajim

Vrajim

Vrajim Gandhi je mexický tanečník, žijící ve Finsku, který opět zavítá do Centra Tance, aby představil svůj úžasný styl v rámci exkluzivní party na Václavském náměstí.  Pojďte si rozvlnit boky při latino rytmech a vyřádit se na úžasné lekci latinissimo fitness.

Více na profilu lektora