Centrum Tance logo
Fit dance

Fit dance

(UP70777, pravidelný kurz, Úterý 17:00-18:00)

Milé účastnice z kurzů fit dance, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Tento týden probíhají poslední online lekce s osvědčeným trojlístkem Denisa Chlustinová, David Valčuha a Šárka Martináková v soukromé skupině na Facebooku. Tyto lekce vám zůstávají do konce června přístupné v osobním profilu v odkazu… (pokračování níže)

úterý 22. 06. | 17:00
60 minut

Helenka Valtová Šárka Martináková
Helenka Valtová, Šárka Martináková
3 390 Kč

340 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Fit dance O kurzu

Milé účastnice z kurzů fit dance,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Tento týden probíhají poslední online lekce s osvědčeným trojlístkem Denisa Chlustinová, David Valčuha a Šárka Martináková v soukromé skupině na Facebooku. Tyto lekce vám zůstávají do konce června přístupné v osobním profilu v odkazu Pravidelné kurzy.

Zveme vás zpět. A protože rozpis tréninků avizuje určité změny, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh.

Fit dance s Davidem Valčuhou

  • Středy 26. 5. a 2. 6. 17:00-18:15 lekce se konají v sále na Politických vězňů.
  • Do 6. 6. souběžně se lekce konají online v soukromé skupině na Facebooku.
  • Středy 9. 6. a 16. 6. 17.00-18:00 se lekce konají v sále na Politických vězňů.

Fit dance s Denisou Chlustinovou a Helenkou Valtovou => suplováno lektorkou Martou

  • Úterý 8. 6., 15. 6., 22. 6. a 29. 6. se lekce konají na Politických vězňů.

Lektorka Denisa nemůže již vést výuku fit dance v sálech, neboť převzala do opatrovnictví kurzy pole dance a nemá další časovou kapacitu k vedení lekcí fit dance. Lekce přebírá od června lektorka Marta.

Lektorka Helenka Valtová prodělala velmi těžkou formu onemocnění COVID-19, jak jsme vám již sdělovali v březnu při přesunu na online verzi kurzů. Z přetrvávajících zdravotních důvodů nemůže nastoupit do sálů, proto se budete setkávat s lektorkou Martou.

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

Fit dance

Fit Dance je taneční zábavný fitness program. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice lekci maximálně užila a odešla s dobrou náladou.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudbu, indickou hudbu, apod. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Každá lekce působí jako taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze a ještě propotíte spoďáry. Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Helenka Valtová

Helenka Valtová

Miluji kolem sebe spokojené, zapálené, nadšené a usměvavé lidi. Těší mě, když vidím, že rozdávám dobrou náladu. Chtěla bych na své lekce pozvat všechny, kterým pohyb dělá radost, kteří chtějí díky tanci alespoň na chvíli zapomenout na své denní starosti, chtěla bych pozvat všechny, kteří se cítí nejlépe tam, kde se právě tančí.

Více na profilu lektora
Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Se Šárkou Martinákovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání,…

Více na profilu lektora