Centrum Tance logo
Flexibilita a zvyšování rozsahu

Flexibilita a zvyšování rozsahu

(UP71114, pravidelný kurz, začátek: 1. 10. 2020, konec: 29. 4. 2021)

Lekce je plná protahování a uvolňování celého těla. Nora využívá svých zkušeností z lekcí jógy pro zdravá záda a statického strečniku. Cílem je protáhnout všechny zkrácené svaly a zvýšit rozsahy do maximální možné úrovně.  Důraz je kladen na protažení svalů dolních končetin a špiček s doplňkovým protažením ramen, paží, zádových… (pokračování níže)

čtvrtek 04. 02. | 17:00
60 minut

Nora Sotová
Nora Sotová
2 990 Kč

2 160 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Flexibilita a zvyšování rozsahu O kurzu

Lekce je plná protahování a uvolňování celého těla. Nora využívá svých zkušeností z lekcí jógy pro zdravá záda a statického strečniku. Cílem je protáhnout všechny zkrácené svaly a zvýšit rozsahy do maximální možné úrovně. 

Důraz je kladen na protažení svalů dolních končetin a špiček s doplňkovým protažením ramen, paží, zádových svalů, krční páteře a hrudníku. Naučíte se, jak zvýšit svůj rozsah a jak získat celkovou flexibilitu i mobilitu kloubů. Nora toto cvičení zařadila do programu, protože je to úžasný doplněk k tanečním lekcím. A to hlavně pro začínající tanečnice stylu contemporary dance a lady sexy dance, které Nora vyučuje. Po této lekci se budete cítit báječně, zrelaxujete se a protáhnete svaly, o kterých jste možné ani nevěděli.

Fit and flexi

Fit and flexi je lekce plná balančního cvičení, protahování a zpevňování těla. Cílem je celkové zlepšení mobility, získat balanc a protáhnout všechny zkrácené svaly a zvýšit rozsahy do maximální možné úrovně. Důraz je kladen na posílení a protažení svalů dolních končetin a špiček s doplňkovým protažením ramen a zádových svalů. Naučíme vás, jak zvětšit svůj rozsah, celkovou flexibilitu i mobilitu kloubů. Ukážeme si základy stojek, kompenzační cvičení a stretching. Cvičení je vhodný doplněk na lekce pole dance a aerial hoop. 

Lekce probíhají pod vedením odborníků v oblasti pole dance a fitness nebo tanečních mistrů v oblasti baletu a společenských tanců. K protahování poslouží pomůcky - joga bloky, baletní tyče ... Pro zvýšení efektivity budete pracovat nejen samostatně, ale také ve dvojicích. 

Na vaší současné ohebnosti nezáleží, každý cvičí dle své fyzické kondice a zdravotního stavu. Posílíte a protáhnete celé tělo, zlepšíte fyzičku a ohebnost. Váš sen se stane skutečností.

Buďte flexibilní! Poznejte nový (fyzicky hmatatelný) rozměr tohoto často avizovaného slova. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlný oděv umožňující volný pohyb - legíny a přiléhavé tričko nebo top.

Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům.  Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mne neustále vymýšlet nové věci, což se v moderně samo nabízí. V Centru Tance vedu lekce Lady sexy dance a Karibských tanců pro sólové…

Více na profilu lektora