Centrum Tance logo
Fit dance: začátečníci

Fit dance: začátečníci

(UP78149, otevřený kurz, začátek: 19. 9. 2022, konec: 30. 1. 2023)

Fusion mnoha tanečních stylů na posílení svalů, dechu a ducha :-) Na lekcích se naučíte pár kombinací, proběhne důkladné protažení těla a relaxace na závěr. Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečnice nebo i zkušenější tanečnice. Chcete si zlepši kondici zábavným způsobem? Pak jste klikli správně. Na lekcích… (pokračování níže)

pondělí 03. 10. | 17:00
60 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris
4 180 Kč

3 740 Kč

Fit dance: začátečníci O kurzu

Fusion mnoha tanečních stylů na posílení svalů, dechu a ducha :-) Na lekcích se naučíte pár kombinací, proběhne důkladné protažení těla a relaxace na závěr. Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečnice nebo i zkušenější tanečnice.

Chcete si zlepši kondici zábavným způsobem? Pak jste klikli správně. Na lekcích Karoliny je legrace, ať učí cokoli (pravda, jóga je o něco vážnější než její taneční lekce). Sál na Floře je komorní a útulné prostředí, kde se budete cítit zkrátka fajn. A lektorka? Pohodový, zkušený a akční světoběžník, takže s ní můžete procestovat celý svět - i když jen na parketu - ochutnáte styly z různých koutů světa. Na tomhle kurzu nemůžete chybět :-)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou (bez podpatků) nebo sportovní boty do sálu s odpruženou podrážkou. Důležité je, aby vám bylo oblečení pohodlné a vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití s sebou.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora