Centrum Tance logo
Začíná 23. 08. 2022
Back to shape ala Lucy

Back to shape ala Lucy

(UP78249, otevřená lekce, začátek: 23. 8. 2022, konec: 23. 8. 2022)

Přijďte se vyřádit a odreagovat na energickou lekci Fitdance. Čekat Vás bude zahřátí, rozcvičení a poté série několika posilovacích kombinací na hudbu. Nebojte se však žádných složitých choreografií a prvků, čekají Vás jednoduché opakující se kombinace, které jsou proloženy posilovacími cviky. Na závěr se můžete těšit na krátké… (pokračování níže)

úterý 23. 08. | 18:00
60 minut

Lucie Křehlíková
Lucie Křehlíková

250 Kč

Back to shape ala Lucy O kurzu

Přijďte se vyřádit a odreagovat na energickou lekci Fitdance. Čekat Vás bude zahřátí, rozcvičení a poté série několika posilovacích kombinací na hudbu. Nebojte se však žádných složitých choreografií a prvků, čekají Vás jednoduché opakující se kombinace, které jsou proloženy posilovacími cviky. Na závěr se můžete těšit na krátké intenzivní posilování a důkladné protažení. Vše v rychlém tempu a skvělé náladě!

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou (bez podpatků) nebo sportovní boty do sálu s odpruženou podrážkou. Důležité je, aby vám bylo oblečení pohodlné a vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití s sebou.

Lucie Křehlíková

Lucie Křehlíková

Lucie je mladá talentovaná tanečnice z Brna. Od dětství tančila, začínala se street dance a později objevila také společenské tance, flirt dance a orientální tance, kterým se věnuje nejvíce. Několik let byla členkou taneční skupiny Raks Sultana pod vedením Shaari a účinkovala také ve velké taneční show Dreams Come True v režii Katky Derouet. Má za…

Více na profilu lektora