Centrum Tance logo
Začíná 23. 06. 2021
Posílené břicho a střed těla (Google meet)

Posílené břicho a střed těla (Google meet)

(VZPI74088, ct online (google meet), začátek: 23. 6. 2021, konec: 23. 6. 2021)

Posílené břicho a střed těla - jemné posílení středu těla, se zaměřením na břišní svaly a jejich součinnost s pánevním dnem. Využijeme také overbally a jemná balanční cvičení. Na závěr nebude chybět ani protažení a uvolnění zad a celého těla.  Kurz není vhodný pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů,… (pokračování níže)

středa 23. 06. | 19:30
60 minut

Online lekce
Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

150 Kč

Posílené břicho a střed těla (Google meet) O kurzu

Posílené břicho a střed těla - jemné posílení středu těla, se zaměřením na břišní svaly a jejich součinnost s pánevním dnem. Využijeme také overbally a jemná balanční cvičení. Na závěr nebude chybět ani protažení a uvolnění zad a celého těla. 

Kurz není vhodný pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů, prosím, konzultujte s lektorkou.

Zdravotní cvičení

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují jógu, pilates, kalanetiku, strečink a posilování. Jsou zaměřené na posílení hlubokého svalstva a stabilizačního systému těla. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod.

Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk, nebo hmotnost. 

Pro zefektivnění cviků využijete na lekcích pomůcky: overball (malý míč), pěnové míčky, BOSU ...

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

CT online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché
1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.
Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora