<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 29. 04. 2019
Cvičení pro zdravá záda

event pondělí 29. 04. | 16:00
60 minut

Petra Žďárská
Petra Žďárská

0

Cvičení pro zdravá záda

O kurzu

Oslavte s námi Mezinárodní den tance!

Ptáte se jak? Přeci zdravým pohybem. Pokud Vás bolí záda, jste stále ve stresu, nevíte už, co dělat, jak si sednout, jak si ulevit, přijďte se zdravě protáhnout a resetovat tělo pod vedením Petry Žďárské.

Uvidíte, že vám po lekci bude lépe a budete se cítit jako znovuzrození.

Cvičení pro zdravá záda

Přijďte si zdravě zacvičit! 

Naše téma bude pohybový aparát, postura neboli držení těla, svaly středu těla, pánev, chodidla, dýchání a především principy zdravého pohybu. Dozvíme se, jak vlastně tělo funguje, jak mu škodíme a jak ho můžeme napravit za pomoci různých technik cvičení.

Na lekcích budeme využívat různé pomůcky jako jsou velké míče, rollery, malé míčky, apod. Každá lekce bude tak trošku jiná.

Prosíme vás, abyste svá zdravotní omezení hlásili vždy lektorce před lekcí.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky, v ponožkách či v botech s nízkou podrážkou (barefoot). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Žďárská

Petra Žďárská

Odmalička miluji tanec a bez něj si život neumím představit. Tanec, je pro mě moment, kdy se cítím přirozeně a sama sebou. Skrze tanec se i my můžeme lépe poznávat a prožívat pocity, kterým se v běžném životě moc neotvíráme. Spolu si budeme uvědomovat své tělo a to, jak krásné ve skutečnosti jsme. Ráda sdílím své nadšení z pohybu a těším se, že se…

Více na profilu lektora