Centrum Tance
Zdravé protažení těla (Original Strength)

Zdravé protažení těla (Original Strength)

(VZPP61445, pravidelná výuka, začátek: 30. 9. 2019, konec: 17. 2. 2020)

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují různé druhy strečinku a posilování. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod. Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu… (pokračování níže)

pondělí 20. 01. | 16:00
60 minut

Petra Žďárská
Petra Žďárská
2 990 Kč

835

Zdravé protažení těla (Original Strength) O kurzu

Zdravé protažení těla (Original Strength)

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují různé druhy strečinku a posilování. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod.

Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo hmotnost. 

Pojďme tělu navrátit jeho sílu, pružnost, zdraví a vitalitu.

Pohyby, které nás budou provázet přímo, působí na náš hluboký stabilizační systém, vestibulární systém i mozek. Vrátíme se ke správným pohybovým vzorcům těla a užijeme si znovunabytí síly. Nejde o posilování jednotlivých částí těla, ale o komplexní sílu. V rámci lekce tělo také protáhneme a uvolníme. Toto cvičení je dobrým doplňkem pro všechny typy sportů i tanců. Je vhodný jak pro mladé, tak starší a v případě se cvik vždy dá upravit na míru jednotlivci. 

Cviky pak můžete využít během dne doma i v kanceláři.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky, v ponožkách či v botech s nízkou podrážkou (barefoot). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Žďárská

Petra Žďárská

Odmalička miluji tanec a bez něj si život neumím představit. Tanec, je pro mě moment, kdy se cítím přirozeně a sama sebou. Skrze tanec se i my můžeme lépe poznávat a prožívat pocity, kterým se v běžném životě moc neotvíráme. Spolu si budeme uvědomovat své tělo a to, jak krásné ve skutečnosti jsme. Ráda sdílím své nadšení z pohybu a těším se, že se…

Více na profilu lektora