<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 02. 10. 2019
Cvičení pro ženy

Cvičení pro ženy

(VZPP61976, pravidelná výuka, začátek: 2. 10. 2019, konec: 12. 2. 2020)

Cvičení pro ženy - jemné cvičení pro ženy, kombinující Školu pánevního dna, rehabilitační zdravotní cviky, cvičení inspirovaná jógou, jednoduché masážní techniky a cviky dle Mojžíšové - dejte sbohem bolestem v zádech a pánevní oblasti, pečujte o své tělo a podpořte svou ženskost! Kurz není vhodný pro těhotné ženy v 1. trimestru… (pokračování níže)

středa 02. 10. | 18:30
60 minut

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

2 990

Cvičení pro ženy O kurzu

Cvičení pro ženy - jemné cvičení pro ženy, kombinující Školu pánevního dna, rehabilitační zdravotní cviky, cvičení inspirovaná jógou, jednoduché masážní techniky a cviky dle Mojžíšové - dejte sbohem bolestem v zádech a pánevní oblasti, pečujte o své tělo a podpořte svou ženskost!

Kurz není vhodný pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů, prosím, konzultujte s lektorkou.

Zdravotní cvičení

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují jógu, pilates, kalanetiku, strečink a posilování. Jsou zaměřené na posílení hlubokého svalstva a stabilizačního systému těla. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod.

Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk, nebo hmotnost. 

Pro zefektivnění cviků využijete na lekcích pomůcky: overball (malý míč), pěnové míčky, BOSU ...

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

Rozhovor s Vendulkou: Není pánev jako pánev Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je tam přirostlý odjakživa a vším :-). Ale pokud mám jmenovat, tak především pro ženskost, kterou…

Více na profilu lektora