Centrum Tance logo
Cvičení nejen pro seniory

Cvičení nejen pro seniory

(VZPP71245, pravidelný kurz, začátek: 24. 9. 2020, konec: 2. 9. 2021)

Přijďte si zpevnit postavu, napravit záda a zdravě si zacvičit.Objevíte svaly, o kterých jste netušili, že je máte. Naučíte se efektivně dýchat, aktivovat pánevního a hluboké svaly jádra těla. Vaše páteř Vám poděkuje!Individuální přístup a cvičení s pomůckami! Tešit se můžete na fitbally, overbally, pilates kruhy a mnohé další… (pokračování níže)

středa 11. 08. | 09:00
60 minut

Veronika Cieslarová Štěpán Kunstýř
Veronika Cieslarová, Štěpán Kunstýř
3 390 Kč

1 020 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Cvičení nejen pro seniory O kurzu

Přijďte si zpevnit postavu, napravit záda a zdravě si zacvičit.
Objevíte svaly, o kterých jste netušili, že je máte. Naučíte se efektivně dýchat, aktivovat pánevního a hluboké svaly jádra těla. Vaše páteř Vám poděkuje!
Individuální přístup a cvičení s pomůckami! Tešit se můžete na fitbally, overbally, pilates kruhy a mnohé další!
Lektor Mgr. Štěpán Kunstýř, STOTT Pilates Instructor.

Vážení klienti,

váš kurz ranního zdravotního cvičení neprobíhal online formou v době uzavření Centra Tance, proto byl upraven tak, aby byl ukončen do konce letních prázdnin.

Termíny konání jsou následující:

červenec: čtvrtek 15. 7., úterý 20. 7., čtvrtek 22. 7., úterý 27. 7.

srpen: středa 11. 8., čtvrtek 12. 8., středa 18. 8., čtvrtek 19. 8., čtvrtek 26. 8., čtvrtek 2. 9.

Lekce se konají v sále na Politických vězňů 8, Praha 1. V termínu od 30. 6. do 14. 7. je tento prostor uzavřen kvůli výměně oken v sálech. Lekce 24. 6. proběhne normálně. Následuje delší odmlka a kurz pokračuje od poloviny července ve výše uvedených termínech.

Děkujeme za pochopení, moc se těšíme na vaši účast,

Centrum Tance

 

Zdravotní cvičení

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují jógu, pilates, kalanetiku, strečink a posilování. Jsou zaměřené na posílení hlubokého svalstva a stabilizačního systému těla. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod.

Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk, nebo hmotnost. 

Pro zefektivnění cviků využijete na lekcích pomůcky: overball (malý míč), pěnové míčky, BOSU ...

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Veronika Cieslarová

Veronika Cieslarová

maminka půlročního dítka aktivní člověk, který se neumí nudit sportovní nadšenec, který chvíli neposedí lektor, kterému PILATES a TANEC změnil vše...stal se největším koníčkem..prací...změnil přístup ke svému tělu...lektorsky posunul do jiných rovin...stal se nutností, závislostí a láskou CERTIFIKÁTY A VZDĚLÁNÍ PORTDEBRAS instruktor …

Více na profilu lektora
Štěpán Kunstýř

Štěpán Kunstýř

PhDr. Štěpán Kunstýř Od patnácti let jsem se věnoval tanečnímu sportu - dosáhl jsem nejvyšší mezinárodní třídy v latinsko-amerických tancích, účastnil se mnoha domácích mistrovství a úspěšně reprezentoval Českou republiku na řadě zahraničních soutěží po celé Evropě. Měl jsem možnost spolupracovat se špičkovými trenéry a později sám jako trenér a…

Více na profilu lektora