Centrum Tance logo
Začíná 07. 10. 2020
Cvičení pro ženy dle Mojžíšové

Cvičení pro ženy dle Mojžíšové

(VZPP71496, otevřená lekce, začátek: 7. 10. 2020, konec: 7. 10. 2020)

Cvičení dle Mojžíšové Blahodárná sestava cviků na uvolnění pánevní oblasti, beder a celých zad. Doporučuje se na podporu otěhotnění, ale prospěje každému. ;)  Lekce není vhodná pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů, prosím, konzultujte s lektorkou.

středa 07. 10. | 18:30
60 minut

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

200 Kč

Cvičení pro ženy dle Mojžíšové O kurzu

Cvičení dle Mojžíšové

Blahodárná sestava cviků na uvolnění pánevní oblasti, beder a celých zad. Doporučuje se na podporu otěhotnění, ale prospěje každému. ;) 

Lekce není vhodná pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů, prosím, konzultujte s lektorkou.

Zdravotní cvičení

Přijďte si zdravě zacvičit! Lekce zdravotního cvičení kombinují jógu, pilates, kalanetiku, strečink a posilování. Jsou zaměřené na posílení hlubokého svalstva a stabilizačního systému těla. Toto cvičení vede ke správnému postavení těla a odstranění potíží s tím spojených - bolesti zad, hlavy, kyčlí apod.

Během kurzu protáhnete a posílíte jednoduchými, avšak účinnými pohyby celé tělo. Při cvičení budete používat váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk, nebo hmotnost. 

Pro zefektivnění cviků využijete na lekcích pomůcky: overball (malý míč), pěnové míčky, BOSU ...

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je tam přirostlý odjakživa a vším …

Více na profilu lektora