Centrum Tance logo
Začíná 18. 07. 2022
Zdravá záda

Zdravá záda

(VZPP77969, otevřená lekce, začátek: 18. 7. 2022, konec: 18. 7. 2022)

Jemné zdravotní cvičení pro ženy, které se chtějí lépe cítit ve svém těle a preferují klidnější styl cvičení a dostatek času na to své tělo vnímat. Jemně se protáhneme i posílíme a budeme se učit vědomě se hýbat. Zaměřujeme se na dech, správné nastavení těla, jemnou mobilizaci páteře a záda bez bolesti, rozhýbání celého těla,… (pokračování níže)

pondělí 18. 07. | 18:00
60 minut

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

250 Kč

Zdravá záda O kurzu

Jemné zdravotní cvičení pro ženy, které se chtějí lépe cítit ve svém těle a preferují klidnější styl cvičení a dostatek času na to své tělo vnímat. Jemně se protáhneme i posílíme a budeme se učit vědomě se hýbat. Zaměřujeme se na dech, správné nastavení těla, jemnou mobilizaci páteře a záda bez bolesti, rozhýbání celého těla, uvolnění problémových míst i jemné posilování především středu těla a zádových svalů.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora