<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 23. 01. 2020
Antistressdance Therapy

Antistressdance Therapy

(WB64072, otevřená lekce, začátek: 23. 1. 2020, konec: 23. 1. 2020)

Trápí vás shon, velké pracovní nasazení a vypětí? Patříte mezi lidi, co jsou často vystavováni stresovým situacím? Pak jsou lekce určeny právě vám! Koncept lekce: začneme protažením a uvolněním svalů dále se zaměříme na zaměstnání mozku, kdy se naučíme vždy základy a kombinace jednoho konkrétního tance (např. salsa, chacha,… (pokračování níže)

čtvrtek 23. 01. | 19:00
60 minut

Šárka Martináková
Šárka Martináková

150

Antistressdance Therapy O kurzu

Antistressdance Therapy

Trápí vás shon, velké pracovní nasazení a vypětí? Patříte mezi lidi, co jsou často vystavováni stresovým situacím? Pak jsou lekce určeny právě vám!

Koncept lekce:

  • začneme protažením a uvolněním svalů
  • dále se zaměříme na zaměstnání mozku, kdy se naučíme vždy základy a kombinace jednoho konkrétního tance (např. salsa, chacha, flirt dance, tango, charlestone, flamenco gypsy dance, apod.).
  • v průběhu hodiny si osvojíme dechová a jiná další cvičení jako první pomoc při stresových situacích, abychom je dokázali co nejlépe zvládnout i v "terénu".
  • nakonec si prokrvíme tělo kondičním tréninkem (jedná se o cca 5 cviků v rychlejším tempu ve 3 opakováních).

Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie bez omezení.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. 
K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2007- 2010 Nile Group - účastnický…

Více na profilu lektora