Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Evičky Šporcové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Evičky Šporcové

(WI72880, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Potřebujete dodat jiskru vztahu s protějškem? Evča vás naučí prskavkovou salsu. Nebo chcete přidat trochu šmrncu všem těm kaprům, perníčkům a zvonečkům? Zkuste netradiční Vánoce v Karibiku.  Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku … (pokračování níže)
Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Evičky Šporcové O kurzu

Potřebujete dodat jiskru vztahu s protějškem? Evča vás naučí prskavkovou salsu. Nebo chcete přidat trochu šmrncu všem těm kaprům, perníčkům a zvonečkům? Zkuste netradiční Vánoce v Karibiku. 

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Vánoční balíček online od Evičky Šporcové

  • Prskavková salsa
  • Vánoce v Karibiku
  • Jednohubkové PortDeBras

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora