Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Květy Hofnerové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Květy Hofnerové

(WI72881, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Top tři vánoční ukolébavky pro letošní rok? Tichá noc, Chtíc aby spal a Květčina ukolébavka s contemporary dance. Neumíte si to představit? O důvod víc si to vyzkoušet. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem,… (pokračování níže)
Online lekce
Květa Hofnerová
Květa Hofnerová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Květy Hofnerové O kurzu

Top tři vánoční ukolébavky pro letošní rok? Tichá noc, Chtíc aby spal a Květčina ukolébavka s contemporary dance. Neumíte si to představit? O důvod víc si to vyzkoušet.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Vánoční balíček online od Květy Hofnerové

  • Muzikálový tanec u vánočního stromku
  • Vánoční ukolébavka s contemporary dance
  • Bodyforming na závěr roku

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Květa Hofnerová

Květa Hofnerová

S Květkou se můžete seznámit i v jejím videomedailonku. Tanci se věnuje od r. 1997, kdy začala navštěvovat taneční obor při ZUŠ Litvínov. V r. 1999 se stala členkou taneční skupiny Křeč ZUŠ Litvínov – skupina se účastnila mnoha soutěží a pravidelně postupovala z regionálních kol na Mistrovství České republiky.  Od r. 2008 do r. 2010 byla…

Více na profilu lektora