Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Růženky Kunstýřové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Růženky Kunstýřové

(WI72882, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Až konečně zapálíte čtvrtou svíčku na adventním věnci (a než z něj opadá všechno jehličí), bude vhodný čas tohoto romantického osvětlení využít, tedy pustit si lekci zamilované rumby s Růženkou. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku… (pokračování níže)
Online lekce
Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Růženky Kunstýřové O kurzu

Až konečně zapálíte čtvrtou svíčku na adventním věnci (a než z něj opadá všechno jehličí), bude vhodný čas tohoto romantického osvětlení využít, tedy pustit si lekci zamilované rumby s Růženkou.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Vánoční balíček online od Růženky Kunstýřové

  • Zamilovaná rumba v záři svíček
  • Motivační bodyforming
  • Sváteční strečink

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora