Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Martiny Panochové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Martiny Panochové

(WI72883, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Máte doma soba? Jestli ne (a nechcete si půjčovat od sousedů), vezměte na lekci shuffle dance klidně kapra nebo volka a oslíka z jesliček. Garantujeme, že Marťa roztančí vás i jakékoliv přítomné zvířectvo. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě… (pokračování níže)
Online lekce
Martina Panochová
Martina Panochová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Martiny Panochové O kurzu

Máte doma soba? Jestli ne (a nechcete si půjčovat od sousedů), vezměte na lekci shuffle dance klidně kapra nebo volka a oslíka z jesliček. Garantujeme, že Marťa roztančí vás i jakékoliv přítomné zvířectvo.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Vánoční balíček online od Martiny Panochové

  • Twerk ála Santa
  • Shuffle dance se sobím spřežením
  • Bodyforming pro vánoční pohodu

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora