Centrum Tance logo
Začíná 31. 12. 2021
Vánoční balíček od Mileny Vyparinové Videolekce

Vánoční balíček od Mileny Vyparinové

(WI72888, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2021)

Recept na nejlepší vánoční cukroví: smíchejte všechno, co tam patří, těsto dejte na pár hodin uležet do ledničky a mezitím si zatančete tři sladké vánoční lekce s Milčou Vyparinovou. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním… (pokračování níže)

pátek 31. 12. | 10:00
90 minut

Online lekce
Milena Vyparinová
Milena Vyparinová

290 Kč

Vánoční balíček od Mileny Vyparinové O kurzu

Recept na nejlepší vánoční cukroví: smíchejte všechno, co tam patří, těsto dejte na pár hodin uležet do ledničky a mezitím si zatančete tři sladké vánoční lekce s Milčou Vyparinovou.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat od 20. 12. 2020 a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Mileny Vyparinové

  • Perníčková kombinace
  • Linecký závoj
  • Hvězdné drum sólo

Přejeme příjemný zážitek.

Taneční mix

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora