Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Vendulky Pánkové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Vendulky Pánkové

(WI72889, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Vánoce jsou sice papírově svátky klidu a míru, ale všichni tak nějak víme, že to nemusí být vždycky pravda. Proto se bude hodit relaxace s Vendulkou a vaší pánví (a ne, není to ta na smažení kapra). Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Online lekce
Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Vendulky Pánkové O kurzu

Vánoce jsou sice papírově svátky klidu a míru, ale všichni tak nějak víme, že to nemusí být vždycky pravda. Proto se bude hodit relaxace s Vendulkou a vaší pánví (a ne, není to ta na smažení kapra).

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Vendulky Pánkové

  • Bollywoodské rolničky 
  • Vánoční orientální tango 
  • Sváteční relaxace s vaší pánví

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora