Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Petry Záveské Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Petry Záveské

(WI72890, videolekce (youtube), Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Až budete prvního ledna bilancovat (a ano, letošek byl trochu oříšek), udělejte si rovnou plán, jak zůstat po celý rok v rovnováze. A pokud nápady nepřicházejí, začněte třeba power jógou s Péťou.  Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Petra Záveská
Petra Záveská

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Petry Záveské O kurzu

Až budete prvního ledna bilancovat (a ano, letošek byl trochu oříšek), udělejte si rovnou plán, jak zůstat po celý rok v rovnováze. A pokud nápady nepřicházejí, začněte třeba power jógou s Péťou. 

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Petry Záveské

  • Jemná jóga pro zdravá záda a vánoční pohodu
  • Chi-toning aneb ve formě i o svátcích
  • Power jóga pro rovnováhu

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Záveská

Petra Záveská

Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu.  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v…

Více na profilu lektora