Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Katky Derouet Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Katky Derouet

(WI72894, videolekce (youtube), Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Orientálně vánoční fusion aneb když se východ setká se západem. Tři vánočně laděné skladby v jedinečném propojení s orientální hudbou. Taneční technika a vánočně laděné mini-choreografie z dílny Katky Derouet. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě… (pokračování níže)
Katka Derouet
Katka Derouet

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Katky Derouet O kurzu

Orientálně vánoční fusion aneb když se východ setká se západem. Tři vánočně laděné skladby v jedinečném propojení s orientální hudbou. Taneční technika a vánočně laděné mini-choreografie z dílny Katky Derouet.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Katky Derouet

Orientálně vánoční fusion
3 vánočně laděné choreografie

  • Dum Tek Tek na míru
  • Voděvzdorné shimmy
  • Vánoce, Vánoce přitančí

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora