Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové

(WI72895, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

PortDeBras, workout a flexibilita. Všechno v jednom balíčku. Dopřejte si ideální vánoční nebo povánoční rozhýbání. Zahřejte se cardiem v podobě PortDeBras, zaposilujte si a zpevněte svaly během workoutu a nakonec se příjemně protáhněte a zároveň zvyšte svojí flexibilitu. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které… (pokračování níže)
Online lekce
Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové O kurzu

PortDeBras, workout a flexibilita. Všechno v jednom balíčku. Dopřejte si ideální vánoční nebo povánoční rozhýbání. Zahřejte se cardiem v podobě PortDeBras, zaposilujte si a zpevněte svaly během workoutu a nakonec se příjemně protáhněte a zároveň zvyšte svojí flexibilitu.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Marušky Bubeníkové

  • Vánoční strečink
  • Workout po vánočním cukroví
  • Novoroční PortDeBras

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.  Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci…

Více na profilu lektora