Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Daniela Sýkory Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Daniela Sýkory

(WI72898, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Chcete mít roztančené vánoční svátky? Skvělý nápad. Daniel sype z rukávu taneční inspiraci, která učaruje malým, větším i těm největším tanečnicím a tanečníkům. Rozbalte to a odvažte se ještě letos. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Online lekce
Daniel Sýkora
Daniel Sýkora

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Daniela Sýkory O kurzu

Chcete mít roztančené vánoční svátky? Skvělý nápad. Daniel sype z rukávu taneční inspiraci, která učaruje malým, větším i těm největším tanečnicím a tanečníkům. Rozbalte to a odvažte se ještě letos.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Daniela Sýkory

  • Vánoce na míru pro děti i dospělé
  • Sváteční contemporary u stolu
  • Silvestrovské roztančení

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Daniel Sýkora

Daniel Sýkora

Jsem absolvent Taneční konzervatoře v Brně. Mám za sebou praxi ve výuce tance jako vedoucí tanečního oboru ZUŠ ve Strážnici. V současné době také tancuji a vyučuji v taneční skupině Balanc Velké Bílovice - zaměřené na Contemporary.  Mám rád práci s lidmi, kteří o tanec projeví zájem. Můj oblíbený styl je Contemporary Fusion, u kterého lze do…

Více na profilu lektora