Centrum Tance logo
Začíná 31. 12. 2021
Vánoční balíček od Lucie Otradovské Videolekce

Vánoční balíček od Lucie Otradovské

(WI72899, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2021)

O vánočních svátcích můžeme upevňovat naše rodinné vztahy a vazby ale také zpevňovat celé tělo. Obojí je důležité, abychom se cítili prima a byli rádi na světě. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem,… (pokračování níže)

pátek 31. 12. | 21:00
90 minut

Online lekce
Lucinda
Lucinda

290 Kč

Vánoční balíček od Lucie Otradovské O kurzu

O vánočních svátcích můžeme upevňovat naše rodinné vztahy a vazby ale také zpevňovat celé tělo. Obojí je důležité, abychom se cítili prima a byli rádi na světě.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat od 20. 12. 2020 a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Lucie Otradovské

Bodyforming - fit and flexi
Znovu do kalhot i po vánočních svátcích!

 

Přejeme příjemný zážitek.

Taneční mix

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Lucinda

Lucinda

Lucka má několikaletou praxi jako lektorka pole dance. Vedla studio Destiny-Vyšehrad, než ji zasáhly mateřské povinnosti, a proto tuto pozici opustila. Je příjemná, energická, empatická a trpělivá ke klientům. Současně je to skvělý pedagog a týmový hráč. Je ochotna vzdělávat se a získávat nové pracovní zkušenosti, sama sleduje nové trendy v oboru…

Více na profilu lektora