Centrum Tance logo
Začíná 31. 12. 2021
Vánoční balíček od Filipa Jankoviče Videolekce

Vánoční balíček od Filipa Jankoviče

(WI72900, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2021)

Padá hvězda. Rychle si něco přej. Zatančit si s Filipem bych nejraděj. Tak to máš štěstí. Letos i Ježíšek objevil, jak je důležité míti Filipa a doporučuje roztančený balíček pod vánoční stromeček. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)

pátek 31. 12. | 19:00
90 minut

Online lekce
Filip Jankovič
Filip Jankovič

290 Kč

Vánoční balíček od Filipa Jankoviče O kurzu

Padá hvězda. Rychle si něco přej. Zatančit si s Filipem bych nejraděj. Tak to máš štěstí. Letos i Ježíšek objevil, jak je důležité míti Filipa a doporučuje roztančený balíček pod vánoční stromeček.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat od 20. 12. 2020 a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Filipa Jankoviče

  • Sexy heels - choreo MONEY
  • MTV dance - choreo POPSTAR
  • MTV dance - choreo POSITIONS

Přejeme příjemný zážitek.

Taneční mix

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Filip Jankovič

Filip Jankovič

Úžasný tanečník, choreograf a především lektor je v ČR známý hlavně díky druhé řadě SuperStar. Málokdo ale ví, že má na Slovensku vystudovanou taneční konzervatoř a pyšní se několika tituly, jako je např. vítezství na mistrovství Evropy a světa v Disco dance, show dance a Hip Hop. Pět let žil a aktivně tancoval v Londýně a rok v Los Angeles, kde…

Více na profilu lektora