Centrum Tance logo
Vánoční balíček od Nikol Mikeskové Videolekce

Vánoční balíček od Nikol Mikeskové

(WI77088, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Mrkat řasami a mrskat nožkami můžete nejen před vánočním stromečkem, ale bude se vám to hodit i na Silvestra. Nikol vám dává na výběr mezi koketní cha-cha flirt nebo svižnou jive choreografií. Jakou z nich oslavíte příchod Vánoc a Nového roku? Vánoční balíček online od Nikol Mikeskové* Jive v rytmu lásky nebeské* Cha-cha flirt… (pokračování níže)
Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč

Vánoční balíček od Nikol Mikeskové O kurzu

Mrkat řasami a mrskat nožkami můžete nejen před vánočním stromečkem, ale bude se vám to hodit i na Silvestra. Nikol vám dává na výběr mezi koketní cha-cha flirt nebo svižnou jive choreografií. Jakou z nich oslavíte příchod Vánoc a Nového roku?

Vánoční balíček online od Nikol Mikeskové
* Jive v rytmu lásky nebeské
* Cha-cha flirt ke stromečku

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora