Centrum Tance logo
Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové Videolekce

Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové

(WI77089, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Sváteční lenošení vyměníte s Maruškou za energické a přitom uvolňující PortDeBras a protáhnete do svého maxima ztuhlé svaly. Každý si přeje být flexibilní, proto začněte s předstihem už o svátcích. Vánoční balíček online od Marušky Bubeníkové * Sváteční dynamická flexibilita * Jiskřivé PortDeBras Vánoční balíček obsahuje 2… (pokračování níže)
Online lekce
Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

290 Kč

Vánoční balíček od Marušky Bubeníkové O kurzu

Sváteční lenošení vyměníte s Maruškou za energické a přitom uvolňující PortDeBras a protáhnete do svého maxima ztuhlé svaly. Každý si přeje být flexibilní, proto začněte s předstihem už o svátcích.

Vánoční balíček online od Marušky Bubeníkové
* Sváteční dynamická flexibilita
* Jiskřivé PortDeBras

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.  Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci…

Více na profilu lektora