Centrum Tance logo
Vánoční balíček od Michala Macha Videolekce

Vánoční balíček od Michala Macha

(WI77090, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Balet je klasika a Michal je kouzelník, který umí proměnit kuchyň v jeviště a vás v ladnou labuť. Jediným mávnutím magické hůlky se ze špiček zpátky na paty dostanete při jógové meditaci. Vánoční balíček online od Michala Macha* Vánoční jóga pod stromeček* Balet doma? Proč ne! Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce,… (pokračování níže)
Online lekce
Michal Mach
Michal Mach

290 Kč

Vánoční balíček od Michala Macha O kurzu

Balet je klasika a Michal je kouzelník, který umí proměnit kuchyň v jeviště a vás v ladnou labuť. Jediným mávnutím magické hůlky se ze špiček zpátky na paty dostanete při jógové meditaci.

Vánoční balíček online od Michala Macha
* Vánoční jóga pod stromeček
* Balet doma? Proč ne!

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora