Centrum Tance logo
Vánoční balíček od Petry Záveské Videolekce

Vánoční balíček od Petry Záveské

(WI77091, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Usměvavou náladu a stálý kontakt s podložkou a se svým tělem udržíte pokaždé, když se protáhnete a posílíte paže, nohy a střed těla s Petrou při chi-toningu a uvolníte přebytečné napětí u vitální jógy. Vánoční balíček online od Petry Záveské * Chi-toning pro kapříka * Vitální jóga pro radost Vánoční balíček obsahuje 2… (pokračování níže)
Online lekce
Petra Záveská
Petra Záveská

290 Kč

Vánoční balíček od Petry Záveské O kurzu

Usměvavou náladu a stálý kontakt s podložkou a se svým tělem udržíte pokaždé, když se protáhnete a posílíte paže, nohy a střed těla s Petrou při chi-toningu a uvolníte přebytečné napětí u vitální jógy.

Vánoční balíček online od Petry Záveské
* Chi-toning pro kapříka
* Vitální jóga pro radost

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Záveská

Petra Záveská

Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu.  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v…

Více na profilu lektora