Centrum Tance logo
Vánoční balíček I. od Evičky Severin Šporcové Videolekce

Vánoční balíček I. od Evičky Severin Šporcové

(WI77093, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Rozvlňte boky v mihotavém světle svíček a zaposlouchejte se do hudby z vábivého Karibiku. Evička vás zve k taneční hostině. Pochutnáte si na cukroví v podobě romantické bachaty, rytmické kizomby a dráždivého zouku. Vánoční balíček online od Evičky Severin Šporcové* Karibské cukroví: bachata, kizomba, zouk Vánoční balíček… (pokračování níže)
Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

290 Kč

Vánoční balíček I. od Evičky Severin Šporcové O kurzu

Rozvlňte boky v mihotavém světle svíček a zaposlouchejte se do hudby z vábivého Karibiku. Evička vás zve k taneční hostině. Pochutnáte si na cukroví v podobě romantické bachaty, rytmické kizomby a dráždivého zouku.

Vánoční balíček online od Evičky Severin Šporcové
* Karibské cukroví: bachata, kizomba, zouk

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora