Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Tahiti

Tahiti

(WP68522, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

Tahitský styl vám učaruje! Vyprávějte svým tancem příběh. Tento expresivní tanec pochází z oblasti Francouzské Polynésie. Jemné a vlnivé pohyby se střídají s energickými pohyby boků za doprovodu bubnů. Skvělý způsob, jak rozhýbat a posílit spodní části těla, hlavně v oblasti pánve a boků. Krásné a ladné ruce zjemní Váš ženský… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 12:15
120 minut

Latifah
Latifah

590 Kč
(25 EUR)

Tahiti O kurzu

Tahitský styl vám učaruje! Vyprávějte svým tancem příběh. Tento expresivní tanec pochází z oblasti Francouzské Polynésie. Jemné a vlnivé pohyby se střídají s energickými pohyby boků za doprovodu bubnů. Skvělý způsob, jak rozhýbat a posílit spodní části těla, hlavně v oblasti pánve a boků. Krásné a ladné ruce zjemní Váš ženský projev.  

Tahitian style enchanted you! Tell your story by dancing! This expressive dance comes from French Polynesia. Gentle and wavy movements alternate with energetic hip movements accompanied by drums. A great way to agitate and strengthen your lower body, especially in the pelvis and hips. Beautiful and graceful hands soften your feminine expression.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Latifah

Latifah

Latifah je orientální tanečnice, lektorka a choreografka, která se tanci věnuje na profesionální úrovni. Vystupuje po celé ČR i v zahraničí, se svou skupinou Shaharazad získala mnoho ocenění na mezinárodních soutěžích. Vystupovala na světové orientální show Bellydance Evolution a každým rokem pořádá v Ostravě jedinečnou LATIFAH SHOW. Vyzkoušela…

Více na profilu lektora